SPONSOREN EEMMEERLOOP 2022

 Beste mensen,


Met buikpijn hebben we maandagavond besloten om de Sint Nicolaasloop 2021 af te lasten.

De animo onder de lopers was prima en we konden rekenen op de inzet van onze trouwe vrijwilligers. Daarnaast kunnen we de inschrijf- en sponsorgelden ook goed gebruiken in deze schrale tijd.

Maar mensen gaan voor centen bij Quo Vadis.

We hebben maandag nog gesproken met de gemeente over een veilig verloop van dit evenement. Hoewel we op papier kunnen voldoen aan de voorwaarden uit de persconferentie leggen een aantal maatregelen een te grote druk op onze vrijwilligers in een te korte voorbereidingstijd. Het gaat dan om een goeie toegangscontrole bij de ingang van het sportpark wat we delen met VV Eemdijk. Daarnaast moeten we vasthouden aan de 1,5 meter, niet alleen bij de start maar ook tijdens (!) de wedstrijd. Tot slot kunnen we met een gesloten clubhuis geen fatsoenlijke kleedkamers aan de lopers bieden wat begin december ook niet bevorderlijk is voor ieders gezondheid.

We lopen voor ons plezier en om fit te blijven, dat zit er onder deze voorwaarden niet in.

Kort en goed: we zijn zuinig op onze vrijwilligers en onze lopers. Daarom nemen we, niet voor de eerste keer, een besluit wat ons allemaal teleurstelt.

We bedanken jullie als lopers en vrijwilligers, uiteraard zullen we jullie inschrijfgeld terugstorten.

Pas goed op elkaar want Sinterklaas bestaat niet maar Corona helaas wel.Bestuur Quo Vadis

Michiel Lelsz

Margreet de Jong

Siebrand Dijkema

Jos van Diermen