Weersverwachting
Bunschoten Spakenburg
Weeronline.nl - Meer weer in Bunschoten Spakenburgweeronline.nl Altijd jouw weer

Sponsors Sint-Nicolaasloop 2017

Clubkas2018Evenals vorig jaar houdt de Rabobank ook dit jaar de Rabobank Clubkas Campagne 2018.

Dit houdt in dat Rabobank Randmeren maar liefst een bedrag van € 70.000 beschikbaar stelt en dit gaat verdelen onder de deelnemende clubs/verenigingen in onze regio. Ieder lid van de Rabobank mag zijn stem uit brengen op QUO VADIS en des te meer stemmen onze club heeft, des te hoger wordt de bijdrage uit deze pot. Het is dus van groot belang dat we allemaal gaan stemmen op onze club!
Iedereen die een Rabobank bankrekening heeft, kan lid worden van de Rabobank. Je kunt je heel eenvoudig aanmelden via hun website (https://goo.gl/w3LfcW) of via een telefoontje naar de Rabobank. Lid worden van de Rabobank levert u bovendien ook aantrekkelijke voordelen op zoals ledenkortingen en het ledenmagazine.

Let op: Meedoen aan deze actie kan van 1 t/m 12 oktober. Uw stem wordt zeer op prijs gesteld!

*Dus allemaal lid worden en stemmen op T.V. QUO VADIS!*