Onze-vereniging-banner-1024-176.jpg


Looptijden 'In den Lande' (en daarbuiten)

Voor veel leden van Quo Vadis houdt het niet op bij trainen en deelnemen aan de door Quo Vadis georganiseerde wedstrijden. Op deze pagina willen zij u op de hoogte houden van de door hun gelopen tijden 'In den Lande'. Bent u lid van Quo Vadis en heeft u meegedaan aan een (hard)loopwedstrijd? Klik dan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en ook uw tijd wordt op deze pagina vermeld! Het is ook leuk om een verslag te schrijven van een gelopen wedstrijd. 


MAR.ATHON ROND SNEEK EN MEER zaterdag 24 juni 2017

Marathon                      tijd:

Jaap Duijst                   04:17:48

 


Tilburgse marathon zondag 28 mei 2017

Kwart marathon                tijd:

Romy Rombouts - de Jong       01:00:20
Janny de Jong                 01:04:19

 

 

Halve van Nijkerk zaterdag 22 april 2017

1/2 marathon                  tijd:

Margreet de Jong                            01:58:32

 

 

Halve van Nunspeet zaterdag 1 april 2017

10 Km                         tijd:

Gerard Beentjes               00:57:38

1/2 marathon                  Tijd:

Theo Muys                     01:31:28
Zeger Roos                    01:46:46  PR
Jaap Duijst                   01:48:44  PR
Jouke Koelewijn               01:49:19  PR
Annika Koppenol               01:58:34  PR
Alice Bos-Heinen              01:58:47  PR
Margreet de Jong              01:58:47
Margreet Huijgen              02:01:29


 

Veluwepoortloop zaterdag 11 maart 2017

10 Km                         tijd:

Zeger Roos                    00:46:11  PR
Jaap Duijst                   00:48:08  PR
Aleida de Graaf               00:51:54
Lammert Bos                   00:53:38

 

 

Silvestercross Soest 31-december 2016

9 km (3 rondes van 3 km)     Tijd:

Jaap Duijst                  00:50:51
Aleida de Graaf              00:51:26
Alice Bos-Heinen             00:52:41
Dineke Beukers               01:00:38


9 km (2 rondes van 3 km)

Margreet Huijgen             00:36:20

 

 

 

Koude Polderloop 10 december 2016

5 Km                        Tijd

Annika Koppenol             00:25:05
Alice Bos-Heinen            00:25:12
Alice Vedder                00:28:12
Aletta Beukers              00:30:58

 

 

49e Horaloop Ede  26 november 2016

10 Engelse mijl (16,1 km)   Tijd:

Alice Bos-Heinen            01:29:57

 

Diepe Hel Holtenbergloop 29 oktober 2016

20 Kilometer:                Tijd:

Margreet Huijgen             01:52:16
Jaap Duijst                  01:54:09
Lammert Bos                  01:55:07
Aleida de Graaf              01:55:08
Alex de Graaf                02:00:02


10 Kilometer:

Margreet de Jong             00:52:36
Alice Bos-Heinen             00:54:00

 

 

Arkervaartloop 8 oktober 2016

V35, 10 Kilometer:                         Tijd:

Aleida de Graaf               00:50:57
Margreet Huijgen              00:53:22

M35, 10 Kilometer:

Lammert Bos                   00:51:36
Alex de Graaf                 00:54:42

 

Groot Ginkelseloop Zaterdag 18 Juni Ede

1/2 marathon                  Tijd:

Wim Bos                       01:52:48
Jos van Diermen               01:53:46
Margreet Huijgen              01:57:46
Annika Koppenol               01:58:35

1/4 marathon

Alice Bos-Heinen              00:59:43

zaterdag 9 april 2016, Kippenren, Barneveld

1/2 marathon                  tijd
Aleida de Graaf               1:58:48
Margreet Huijgen              2:00:17

zaterdag 2 april 2016, Halve van Nunspeet

1/2 marathon                  tijd
Theo Muys                     1:27:06 PR (3de prijs in categorie)
Jaap Duyst                    2:03:30   
Margreet de Jong              1:54:56 (2de prijs in categorie)
10 km
Jos van Diermen               51:55
Alice Bos                     54:27

zaterdag 12 maart 2016, Veluwepoort, Nijkerk

10 km                         tijd
Mannen

Theo Muys                     39:14 PR
Jos van Diermen               51:57    
Jaap Duyst                    52:29    
Lammert Bos                   52:37    
Alex de Graaf                 55:38   
Vrouwen
Jacinta Hop                   47:54 PR
Aleida de Graaf               50:57 PR
Margreet de Jong              52:03 PR
Margreet Huijgen              52:34 PR
Alice Vedder                  58:07 PR

zaterdag 9 januari 2016, Florijnwinterloop, Woudenberg

10 km bosloop                 tijd
M40

Jaap Duijst                   57:01
V40
Aleida de Graaf               54:35
M50
Wim Bos                       51:46
Lammert Bos                   58:27
Alex de Graaf               1:02:26

10 Engelse Mijl (16 km)       tijd
VSen
Linda van Diermen             1:37:25 (gastloopster)
V40
Janny de Jong                 1:30:32
Alice Bos-Heinen              1:30:32

M50
Gerard Beentjes               1:24:42

V50
Joke van Diermen              1:37:24

donderdag 31 december 2015, Sylvertercross, Soest

9 km (3 rondes)               tijd
Jaap Duijst                   51:03
Alice Bos                     51:48

Dineke Beukers                59:17

zaterdag 7 november 2015, Renswoude

1/2 marathon                  tijd
M35

Theo Muijs                    1:38:25 (PR)
Wim Bos                       1:52:28

Jos van Diermen               1:55:05
V35
Jacinta Hop                   1:44:32 (PR)
Helen van de Vuurst           1:53:23
Janny de Jong                 1:55:41 (PR)
Aleida de Graaf               1:57:08
Alice Bos                     2:00:57 (PR)

10,5 km (1/4 marathon)        tijd
Gerard Beentjes               54:34

zaterdag 10 oktober 2015, Arkervaartloop, Nijkerk

5 km                         tijd
Susan Hartog-Bos             26:54 (gastloper)

10 km (V35)                  tijd
Aleida de Graaf              51:07 (PR)
Janny de Jong                52:59
Alice Bos                    53:06
Margreet de Jong             53:58
Alice Vedder                 58:16
10 km (M35)                  tijd
Theo Muijs                   41:48 (PR)
Wim Bos                      46:42 (PR)
Lammert Bos                  49:05 (PR)
Gerard Beentjes              51:21
Steven van Diermen           56:54

zaterdag 11 oktober 2014, Arkervaartloop, Nijkerk

5 km                         tijd
Aice Vedder                  30:17

10 km                        tijd
Wim Bos                      46:45
Gerard Beentjes              50:50
Lammert Bos                  50:51
Jaap Duijst                  50:58
Steven van Diermen           51:17
Jos van Diermen              51:20
Aleida de Graaf              52:22
Wynie Hop                    52:37
Margreet Huijgen             53:16
Ad van der Haar              53:16
Richard de Graaf             53:39
Walter Schaap                54:54 (gastloper)

zondag 8 juni 2014, Amersfoort

1/2 halve marathon           tijd
Gerard Beentjes              1:54:48

zaterdag 12 april 2014, Kippenren, Barneveld 

1/4 marathon (10,5 km)       tijd
Ad van der Haar              57:44
Wijnie Hop                   58:46
Karin de Vries               1:03:02
Anouk Veldhuizen             1:03:46

1/2 marathon (21 km)         tijd
Wim Bos                      1:46:33
Gerard Beentjes              1:50:38
Lammert Bos                  1:56:01
Aleida de Graaf              1:57:38
Margreet de Jong             1:59:02
Helen van de Vuurst          1:59:28
Steven van Diermen           1:59:51
Jos van Diermen              1:59:51
Jacob van Diermen            2:00:07
Linda van Diermen            2:00:07 (gastloopster)
Margreet Huijgen             2:01.25

zaterdag 22 maart 2014, 13e Monnikenloop, Schiermonnikoog

10 Engelse Mijl (16 km)      tijd
Gerard Beentjes              1:24:26

zaterdag 15 maart 2014, Veluwepoortloop, Nijkerk

5 km dames                   tijd
Annika Koppenol-van Diermen  28:37
Alice ter Haar               29:03
Karina de Vries              29:03
Aletta Beukers               34:10
Geretta Beukers              35:14

10 km dames                  tijd
Aleida de Graaf              52:00
Jacinta Hop                  52:05
Alice Bos-Heinen             52:17

10 km heren                  tijd
JaapJan vd Vuurst            43:00
Wim Bos                      46:45
Gerard Beentjes              50:36
Harry vd Vuurst              51:17
Steven van Diermen           52:05
Lammert Bos                  52:34
Richard de Graaf             55:08

zaterdag 4 januari 2014, Florijnloop, Woudenberg

10 Engelse Mijl (16 km)      tijd
Wim Bos                      1:21:01
E. van Diermen               1:21:04
Gerard Beentjes              1:24:22
Heleen van de Vuurst         1:28:15
Jacinta Hop                  1:28:15
Aleida de Graaf              1:28:37
Jacob van Diermen            1:29:57
Alex de Graaf                1:32:00

Gert van Dijk                1:32:00
Lammert Bos                  1:32:34

Bosloop (5 km)               tijd             
Alice Bos-Heinen             26:33
Joke van Diermen             29:27

zaterdag 2 november 2013, Renswoude

1/2 marathon                                         tijd
Wim Bos                       1:46:52
Gerard Beentjes               1:51:42
Jaap Duijst                   1:53:32
Jacob van Diermen             1:54:40
Aleida de Graaf               1:56:24
Margreet Huijgen              1:57:25
Jos van Diermen               1:58:02

10,5 km (1/4 marathon)        tijd
Jacintha Hop                  52:33
Heleen van de Vuurst          53:08
Margreet de Jong              53:30
Anouk Veldhuizen            1:00:26
Eefje de Graaf              1:02:30
Karina de Vries             1:04:09
Alice ter Haar              1:04:09

5 km                          tijd
Alice Bos-Heijnen             26:02

zaterdag 28 oktober 2013, "Diepe Hel Holterbergloop", Nijverdal

10 Engelse Mijl              tijd
Wim Bos                      1:21:38
Jaap Duijst                  1:25:43

zondag 22 september 2013, Dam tot Damloop, Amsterdam

10 Engelse Mijl              tijd
Gerard Beentjes              1:27:12
Jan Beentjes                 1:28:56

zaterdag 13 april 2013, Kippenrun Barneveld

halve marathon               tijd
Douwe Nagel                  1:39:01
Gerard Beentjes              1:52:46
Wim Bos                      1:54:17
Margreet de Jong             1:54:27
Annelies Schaap              1:55:24
Jaap Duijst                  1:56:13
Dineke van Lissum            1:59:37
Margreet Huijgen             1:59:58
Aleida de Graaf              2:00:29
Gert van Dijk                2:04:22
Alice Bos-Heinen             2:09:25

kwart marathon (10,5 km)     tijd
Jacintha Hop                 56:33
Helen van de Vuurst          57:28

achtste marathon (5,3 km)    tijd
Nadine Huijgen               29:26
Dolf Huijgen                 30:14
Jaap de Graaf                30:23
Karina de Vries              33:36
Alice ter Haar               33:36

zaterdag 15 maart 2013, Veluwepoortloop Nijkerk

5 km                        tijd
Jaap de Graaf               29:23
Eefje de Graaf              29:24
Cindy Steenwinkel           29:47
Corina de Graaf             30:21
Karina de Vries             30:50
Alice ter Haar              31:26

10 km                       tijd
Douwe Nagel                 42:35
Wim Bos                     48:39
Jos van Diermen             49:05
Jaap Duijst                 50:04
Gerard Beentjes             50:56
Aleida de Graaf             52:28
Margreet Huijgen            53:44
Jacinta Hop                 55:10
Wijnie Hop                  56:01
Alice Bos-Heijnen           56:10

zaterdag 9  maart 2013, Halve Marathon Harderwijk

1/2 marathon                tijd
Annelies Schaap             2:07:45
Dineke van Lissum           2:07:45

zaterdag 5 januari 2013, Florijnloop, Woudenberg

10 Engelse Mijl (16 km)      tijd
Jos van Diermen              1:24:33
Gerard Beentjes              1:27:28
Margreet Huijgen             1:28:48
Jaap Duijst                  1:29:04
Wim Bos                      1:29:07
Lammert Bos                  1:30:14
Aleida de Graaf              1:30:45
Gert van Dijk                1:33:30
Annelies Schaap              1:34:29
Dieneke van Lissum           1:34:29

Bosloop (5 km)                tijd              
Alice Bos-Heinen             29:07

zaterdag 3 november 2012, Renswoude

1/2 marathon                  tijd
Margreet de Jong              1:54:09
Lammert Bos                   1:54:59
Margreet Huijgen              1:55:49
Aleida de Graaf               1:56:36
Wim Bos                       2:08:57
Jaap Duijst                   2:09:53
Alice Bos-Heinen              2:10:04

10,5 km (1/4 marathon)  
Gerard Beentjes               54:05

zaterdag 13 oktober 2012, Arkervaartloop Nijkerk

10 km                     tijd
Wim Bos                   50:23
Gerard Beentjes           51:12
Lammert Bos               51:47
Jacob de Graaf            52:06
Aleida de Graaf           52:37
Maargreet Huijgen         52:55
Margreet de Jong          52:55
Alice Bos-Heijnen         55:45

zaterdag 14 april 2012, Kippenren Barneveld

1/2 marathon             tijd
Gerard Beentjes          1:55:43
Margreet de Jong         1:55:43
Gert van Dijk            1:57:43
Marcel van Unen          2:04:58
Jaap Duijst              2:05:06
Alice Bos-Heinen         2:09:32
Stef Marcander           2:30:45

1/4 marathon             tijd
Margreet Huijgen         57:10

zondag 1 april 2012, Eempolderloop in Eemnes
(opbrengst voor Friersdale in Zuid Afrika, een internaat voor kinderen)

15 km                    tijd
Gerard Beentjes          1:26:32

zaterdag 17 maart 2012, Veluwepoortloop Nijkerk

5 km                    tijd
Anouk Veldhuizen        27:51
Evelien Moerenhout      27:53
Erica Heek              33:22


10 km                   tijd
Klaas de Graaf          47:05
Margreet de Jong        52:50
Aleida de Graaf         52:51
Gerard Beentjes         53:02
Gert van Dijk           53:39
Wim Bos                 55:56
Alice Bos-Heinen        57:06
Stef Marcander          58:38

zaterdag 5 november 2011, Renswoude

1/2 marathon            tijd
Jos van Diermen         1:53:50
Martijn Westrik         1:55:55
Gert van Dijk           1:56:12
Margreet de Jong        1:56:37
Aleida de Graaf         2:01:50
Margreet Huygen         2:01:51

10,5 km (1/4 marathon)     
Hip de Graaf              58:19
Jaap de Graaf           1:02:19

zaterdag 29 oktober 2011, Diepe Hel Holterbergloop Holten

10 Engelse mijl          tijd
Jaap Duijst              1:29:37

zaterdag 8 oktober 2011, Arkervaartloop Nijkerk

10 km                    tijd
Jaap Duijst              52:29
Martijn Westrik          52:52
Jos van Diermen          52:53
Aleida de Graaf          52:35
Gert van Dijk            53:04
Margreet de Jong         53:21
Margreet Huijgen         53:27
Jannie de Jong           54:51

zaterdag 11 juni 2011, Luxemburg

Marathon                tijd
Bertus Wouda            3:54:33

zaterdag 16 april 2011, Kippenren Barneveld

1/8 marathon              tijd
Aleida de Graaf           26:41
Maria Ruizendaal          29:21
Alice Bos                 30:46
1/2 marathon
Margreet Huijgen          2:00:00

zaterdag 19 maart 2011, Veluwepoortloop Nijkerk

10 km                     tijd  
Gert van Dijk             54:00 (PR)
5 km
Jaap de Graaf             26:22
Henrike Duyst             26:30
Evelien Moerenhout        28:01
Yvette van Dijk           30:10

zaterdag 12 maart 2011, Harderwijk

halve marathon            tijd
Margreet de Jong          2:00:36
Margreet Huijgen          2:01:08
Lammert Bos               2:11:31
Marina Westerveld         2:28:00

zaterdag 12 maart 2011, Kampen

halve marathon            tijd
Bertus Wouda              1:36:10

zaterdag 8 januari 2011, Florijnloop, Woudenberg

10 Engelse Mijl (16 km)   tijd
Piet Wassenaar            1:14:06
Marrie Bigagli            1:20:06
Klaas de Graaf            1:24:18
Margreet de Jong          1:30:56
Margreet Huijgen          1:30:57
Marina Westerveld         1:38:15

vrijdag 31 december 2010, Sylvestercross, Soest

8,6 km (3 rondes)          tijd
Klaas de Graaf             40:33
Paulo Bigagli              41:20
5,7 km (2 rondes)
Marrie Bigagli             29:43

zaterdag 11 december 2010, Koude Polderloop Nijkerk

10 km                      tijd
Bertus Wouda               43:30
Piet Wassenaar             44:22

zaterdag 6 november 2010, Halve Marathon van Renswoude

halve marathon             tijd
Paulo Bigagli              1:47:18
Marrie Bigagli             1:47:21
Aleida de Graaf            2:00:00
Margreet Huygen            2:00:05

zaterdag 30 oktober 2010, "Diepe Hel Holterbergloop", Nijverdal

10 Engelse Mijl            tijd
Richard Hartog             1:28:18
Jaap Duyst                 1:29:26

zaterdag 9 oktober 2010, Arkervaartloop Nijkerk

5 km                         tijd  
Maria Ruizendaal             25:19  
Evelien Moerenhout           28:03
Eef de Graaf - van de Hoogen 28:04
Marja Koelewijn              30:33
10 km
Marrie Bigagli               49:49
Aleida de Graaf              51:31
Jaap Duijst                  51:56
Henrike Duijst               54:35
Margreet Huijgen             55:14
Heidy Meester                56:46
Gert van Dijk                58:37
Alice Bos                  1:04:28

zaterdag 20 maart 2010, Veluwepoortloop Nijkerk

5 km                          tijd
Alice van Kooij               29:02
Heidy Meester                 29:03
Joke van Diermen              29:25
Stef Marcander                29:55
10 km
Piet Wassenaar               45:50
Aleida de Graaf              51:26
Margreet Huygen              54:46
Margreet de Jong             57:53
Herma de Jong              1:02:33

zaterdag 9 januari 2010, Florijnloop Woudenberg

5 km                         tijd
Jaap de Graaf (kievit)       27:39
Stef Marcander               30:32

10 Engelse  mijl (16 km)     tijd
Aleida de Graaf            1:27:24
Eefje de Graaf             1:28:50
Margreet Huijgen           1:32:05

donderdag 31 december 2009, Sylvestercross Soest

9 km                         tijd
Klaas de Graaf              42:30
Bertus Wouda                42:48
Ad van Halteren             45:45
Jaap Duijst                 46:50
Ruud Beukers                48:35
Anton Westland              54:40

6 km                         tijd
Richard Hartog               28:21
Wim Henk Koelewijn           29:17
Wijnie Hop                   37:23