Eemmeerloop-oostdijk-banner1.jpg


Estafettelopers 2015 - Etappe 2 (9.553 meter)  

 

Stand Startnr Voornaam Voorvoegsl Achternaam Teamnaam Tijd
1 536 Jeroen   Verboom BAAS Running Team 0:33:06
2 523 Willemiek de Ruijter Altismasters 5x50 0:35:22
3 587 Raymond   Laseur Altismasters 40+ 0:35:56
4 570 Maurits de Ruiter GAC H'sum en JOS 0:36:05
5 544 Jos   Meijer haasjerepje twee 0:36:10
6 565 Jos   Bloem Pijnenburg Masters 0:37:56
7 585 Guy   Rigler Altis FC Tartan 0:39:33
8 529 Michel   Breg Zuidwal Youngsters 0:39:56
9 508 T. vd Beek Pijnenburg Master MAX 0:40:12
10 563 Jos   Frowijn Altis Prestatiegroep 0:40:56
11 555 K-Jan     Loopgroep Bunschoten 1 0:42:10
12 531 Carsten   Treur Haasje-repje één 0:42:12
13 578 Charlotte     Triathlon Girls 0:42:25
14 528 Karin   Vloemans Zuidwal Mixed 0:42:30
15 556 Joop   Aalbers 5 voor 50 0:43:09
16 540 Elly   Visser Altis gemengd 0:43:43
17 586 Jantiene   Hannessen Z2lopers 0:43:44
18 575 Kevin   Hendriks First time 0:44:00
19 582 Jan-Willem   Blokhuis De lachende derde 0:44:00
20 518 Robert van Kesteren Loogroep 2000 Vathorst 1 0:44:05
21 541 Co   Hoofd Lsdr boys 0:45:29
22 573 Steven de Graaf Vlugge Vogels 0:45:30
23 548 Erik   Oudshorn Soester knollen knallers 0:45:38
24 530 Wim   Andriessen Zuidwal Oldies 0:45:51
25 539 Sjoerd   Koelewijn Sportcafé de Kuil 0:45:51
26 501 Nemi van der Reest AV Veluwe1 0:46:20
27 515 Astrid   Reichardt AVN mixed-up 0:46:20
28 577 Hans van de Weiden team Last Minute 0:46:20
29 567 Herold van Diermen De Moedige Broeders 0:46:30
30 524 Hille de Graaf Q Team 0:46:47
31 545 André   Koelewijn Ongs 0:46:48
32 546 Helen van de Vuurst Pink Ladies 0:46:54
33 520 Johan   Koetje Altis Aimrunners 0:46:57
34 517 Jan   Bos B2 0:47:00
35 525 Marc     Henkies 1 0:47:00
36 552 Arjen     Fit In Motion Runners 1 0:47:09
37 504 Eija   Smuldens WELDEXPRESS 0:48:04
38 502 Richard   Hop Humulus Lupulus 0:48:06
39 550 Peter de Graaf LoopgroepBunschoten 2 0:48:23
40 534 Mathilde de Graaf runfungirls 0:48:41
41 584 Annette     Persista Runners 0:48:42
42 522 Ellen   Morriën 't Jagertje 0:48:50
43 580 Wim   Bijkerk Bij kerk linksaf 0:49:00
44 568 Jaap-Jan de Graaf Brandweer Bunschoten 0:49:06
45 535 Truus Bekke Krone Bekke Krone 0:49:10
46 576 Hans   Faddegon Pijnenburg Five 0:49:12
47 526 Walter   Schaap de koekebakkers 0:49:15
48 513 John     BAV DREAMTEAM 0:49:29
49 566 Marco     Altis gelukt 0:49:45
50 533 Thijs   Engels Gezond Joggen Leusden 0:49:58
51 569 Marc   Haansman Fast and Furious Five 0:50:05
52 512 Emanuelle ten Berg Nooit gedacht 0:50:18
53 562 Riann   Loteman Haastige spoed 0:50:20
54 559 Marriët op den Oordt altis veni vidi vici 0:50:53
55 510 Irma   Karssen De Afdankertjes 0:50:56
56 506 Theo   Berendog Baarnse Ver-Stappers 0:51:11
57 549 Henk   Huijgen Het Goede Doel 0:51:46
58 583 Elizabeth   Nout team essie 0:51:47
59 553 Evert-Jan van Zandvoort Fit In Motion Runners 2 0:52:12
60 542 Irma     Lsdr girls 0:52:25
61 554 Sandra   Eil Fit In Motion Runners 3 0:52:30
62 505 Peter   Koelewijn De Canaries 0:52:41
63 547 Madeleine   Frelier SPORT '88 0:53:20
64 557 Willemijn     Runningteam Just 4 fun 0:53:45
65 571 Rachel   Bergé Altis The Magic 0:53:53
66 519 Kimberley   Ruizendaal five4life 0:54:00
67 511 Nico   Splinter Luctor@Eemmeerlopers 0:54:22
68 537 Rogier van de Bunte Polynorm - Sales 0:54:51
69 561 Conny van Driel Fit2Move toppers 0:54:54
70 543 Vincent den Boelder Lsdr mix 0:56:25
71 551 Petra van Aken Loopgroep 2000 Vathorst 2 0:57:11
72 564 Yvonne     Girl Power 1 0:58:02
73 516 Mirjam   Lammers carpe diem 0:58:09
74 514 Mandy   Tennekes Los captadores 0:58:19
75 581 Vera   Halleriet AltisHeckensluyters 0:59:00
76 527 Ansjelien   Homan Sjokbokken 0:59:46
77 507 Ton   Slager RunForFUN 1:00:00

 

Terug